Jsou dřevěná dilda z tajemných lesu Transylvánie, vyrobena z jasanu rostoucího v okolí Drakulova hradu Poenari. Tyto stromy v sobě ukrývají obtížně popsatelnou atmosféru dávných časů a jejich děsivých tajemství. Upíři dilda jsou vášnivá, nezkrotná a nepředvídatelná. Podlehnout jim, bude jako hrát si s ohněm …
Impaler Dildo Impaler dildo
Vampire Dildos jsou vyráběny z jasanového dřeva pocházejícího z okolí hradu Poenari. Udržitelný a ekologický způsob těžby nezatěžuje životní prostředí a po zkácení je dřevo dopraveno do České Republiky, kde je ručně dále zpracováno a přetvářeno do VD. Původ VD je garantován přiloženým certifikátem.

Standard Packaging - Vampire Dildos

Narážeč - váš temný přítel z Karpat 

Jeho široká špička vám dá okusit jeho mytickou moc a užší vroubkované tělo si vás smyslně podrobí. Ve třech živočišných velikostech.

                                        Koupit: 2150 Kč

Vibrator
Dokonalé spojeni dávných časů a techniky

Vibrátor ze dřeva s démonickou hlavičkou pře- cházející v nekonečné vroubky. Otevřete vaší třináctou komnatu.

Velikost 23cm, Ø 4,3 cm      Koupit: 2500 Kč
Teaser - Vampire Dildos
Jak se Vampire Dildos vyrábí?
Dřevo je tvrdé. Jeho struktura a kresba v sobě ale ukrývá jemnost, kterou jsme povýšili na přednost důkladným broušením až k dokonale hladké podobě. Když dřevěné dildo dostanete do ruky, chce se vám s ním mazlit – tak příjemné a hebké je. Objevili jsme pro vás tvary vášně dávných dob. Pro pocit bezpečí a čistoty nakonec přidáváme pět vrstev laku. Neutuchající vášeň tak neohrozí tříska ani prasklina, infekce ani alergie.

Jak se o Vampire Dildos starat?

Při správné péči vám vydrží věčnost. Omývejte dřevěné dildo obyčejným mýdlem pod tekoucí vodou a vysušujte látkovým hadříkem. Dezinfekce pro erotické pomůcky je také vhodná. Naopak agresivní čistidla a hrubé utěrky, dlouhodobé namáčení ani myčku na nádobí k údržbě vašeho intimního společníka nedoporučujeme. Nemusíte mít obavy používat Vampire Dildos společně s lubrikanty na bázi vody, silikonu nebo oleje.

Jak si mám vybrat tu správnou velikost dilda ze dřeva?
Vampire Dildos uspokojí každou vaši potřebu - ať už stojíte o něžné milování, rádi zapojíte klín, vyhrajete si s vlastním i partnerovým zadečkem nebo toužíte po živočišném zážitku. Naplnění vašich tužeb zprostředkují tři různé velikosti. Jemné „eSko“ (délka 21 cm, průměr 3,5 cm) potvrzuje, že někdy méně znamená více. Využijete jej, pokud začínáte objevovat svět intimních zážitků nebo preferujete jemné až romantické zacházení. Zkušené „eMko“ (délka 23 cm, průměr 4,2 cm) je univerzál, ale pocity, které zprostředkovává, rozhodně budou jen vaše. Odvážné „eLko“ (délka 25 cm, průměr 5 cm) není nic pro bojácné nátury. Zamilujete se do něj, pokud vždy hledáte něco navíc.
Pokušitel - váš rytíř z temnot

Pevný úchop a čtyři obloučky spolehlivě splní svůj úkol, ať už je cílem váš klin nebo zadeček.

Velikost 21cm, Ø4 cm       Koupit: 1900 Kč
Stretcher - Vampire Dildos
Roztahovač - opak dominantního Impaleru

Jemné prvotní seznámeni vystřídá pocit naplněni a uspokojeni.

Velikost 19cm, Ø5 cm      Koupit: 1900 Kč
Wooden Case - Vampire Dildos
Masivní jasanová krabička s cejchem

Pokud vám nestačí standardní balení dopřejte si trošku luxusu s pouzdrem se sametovým polstrováním.

Velikost 29x9x9 cm      Koupit: 900 Kč
Coffin Box - Vampire Dildos
Patinovaná smrková rakev

Uložte své Vampire Dildo stylově k odpočinku do rudého sametu.

Velikost 30x11x8 cm    Koupit: 1300 Kč

KONTAKTY            KDE KOUPIT
COPYRIGHT VAMPIRE DILDOS 2014